פסנתרי אסטוניה – כל מה שרציתם לדעת

פסנתרי Estonia – הינם פסנתרים בגימור הגבוה ביותר.
בניית פסנתרים באסטוניה נחשב ליצירת אומנות במאה ה-18 המאוחרות ותועד כבר בשנת 1779. המלאכה שגשגה וכבר בהלך המאה ה19 ותחילת המאה ה-20 היו כ20- חברות יצרני פסנתרים עצמאיות. הבולט ביותר היה Ernst Hiis-Ihse שפסנתר יד 2 שנבנה בעבודת יד בשנת 1893 הפך לאב טיפוס של פסנתרי Estonia. לאחר מלחמת העולם ה-2, Hiis-Ihse הוזמן להקים מתקן גדול יותר הידוע כיום כמפעל פסנתרי Estonia הממוקם בטאלין (בירת אסטוניה)
בשנים האחרונות, פסנתרי אסטוניה זכו להכרה רבה ברחבי העולם, במדינות רבות, נעשו כתבות רבות בנושא בגופי שידור נרחבים בעולם, לדוגמא: Bloomberg News Network, Forbes, Deutsche Welle, ואיגוד העיתונאים העולמית.
לאחר מספר שנים נבנה במפעל, בניין ייצור חדש, מאות שינויים ושיפורים בוצעו בכל דגמי הפסנתר ודגמי פסנתר חדשים נוספו. בשנים האחרונות, שני דגמי פסנתר חדשים נוספו. ונעשו שיפורים שונים, למשל: בצלילים, בביצועים, במָרְאֵה ובעיקר בעמידות. בית החרושת Estonia בטאלין מייצר כ- 350 פסנתרים למכירה בשנה שרובים מיוצאים לארה”ב על פי סטנדרטים אירופאים ומהחומרים הטובים בעולם.
גם כיום פסנתרי Estonia מדורגים גבוה בעולם, וידוע כי פסנתרי Estonia משובחים על ידי פסנתרנים בעלי שם עולמי. פסנתרי כנף Estonia מדורגים לפי “The Piano Book” בקבוצה אחת עם הפירמות הטובות בעולם כמו : Steinway – Seiler – Shimmel ועוד.
פסנתרי כנף וקונצרט Estonia הם תוצאה של אידאל וחשיבה. כל מבנה הפסנתר מיוצר במלאכת יד, על ידי בעלי המלאכה המנוסים ביותר באירופה. כל פסנתר נעשה בהשראה ועם חומרי גלם אשר מעוצבים במיוחד לפסנתרים ולכן הייצור מוגבל. הפסנתרים מעוצבים כך שכל צליל יכול לבצע תקופות וסגנונות שונים, כגון: בארוק, קלאסי, רומנטי, מודרני וג’אז ברמה המוזיקלית הגבוהה ביותר.
אחת המשימות המאתגרות ביותר עבור פסנתר הוא לייצר את טון השירה והצבעים שהקלידים מייצרים מגוונים ושונים. כל נגינה צריכה להדהד ללא מאמץ. למטרה זו גוף התהודה מיוצר בדרך הישנה והטובה. הגוף הצפוף שומר על איזון ואנרגיה המאפשר לו להדהד בחופשיות. העיצוב המשופר נותן גוון עבה ומדויק. כמו כן שופרו מיתרי הבס, אשר תוכננו במיוחד עבור כל דגם פסנתרי Estonia בעבודת יד. בדגש על עומק וחדות המעניקים מרחב ואיזון מוזיקלי.
פסנתרי Estonia הופכים כל שיר לפיוטי ועשיר בצבעים כך שאם חשבתם לקנות פנסתר מדגם זה, יש לקחת את איכות הפסנתר וגוון הצליל בחשבון. לוח צבעים עשיר הוא כלי חובה לכל צייר, כך גם לפסנתרן. פסנתר טוב ואיכותי צריך להיות עשיר בצבעים, כך ניתן ל”צייר” מוזיקה יפה ועשירה.
ניתן להזמין דרכינו פסנתרי כנף Estonia ב – 4 דגמים עם גימור מרשים לפי הזמנה אישית.

לצפייה בקטלוג המלא – פסנתרים למכירה

לצפייה בקטלוג פסנתרים יד שניה

[dt_button size=”medium” style=”default” animation=”none” color_mode=”default” icon=”” icon_align=”left” color=”” link=”https://www.millerpianos.co.il/%d7%a7%d7%98%d7%9c%d7%95%d7%92/” target_blank=”true”]לצפייה בקטלוג פסנתרים למכירה[/dt_button]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לפרטים חייגו 054-5417772

או השאירו פרטים נחזור אליכם בהקדם
גלילה למעלה

לפרטים חייגו 054-5417772

או השאירו פרטים נחזור אליכם בהקדם