סוגים של פסנתרים

הפסנתר הומצא בתחילת המאה ה-18 על ידי ברתולומיאו כריסטופורי האיטלקי. מאז ועד היום עבר הפסנתר המון שיפורים ועדכונים, הן מבחינת המנגנונים הפנימיים והן מבחינת המראה החיצוני.

פסנתרים מגיעים במגוון סגנונות, גדלים, ועיצובים, אך ישנה חלוקה בסיסית ל-3 קטגוריות: פסנתר עומד, פסנתר כנף, ופסנתר חשמלי.

פסנתר עומד:

מכונה גם פסנתר ניצב או פסנתר קיר, ונקרא כך בשל גובהו ובשל המנגנון המכני שלו אשר נמצא מאונך לקרקע. גובה פסנתר עומד נע בין 91 ס”מ לבין 152 ס”מ, וסוג זה נחשב לפופולארי ביותר בשל מכירו הזול יחסית וצליליו הנעימים לאוזן. ישנם 4 תתי סוגים של פסנתרים עומדים: Spinet, Console, Studio, ו- Upright.

פסנתר כנף:

מכונה גם פסנתר מאונך. כינויו נובע מהמנגנון המכני אשר שלו אשר נמצא במאוזן לקרקע. פסנתר כנף הוא הסוג הגדול ביותר של פסנתרים, ונחשב לפסנתר שמפיק את הצליל המדויק ביותר. ישנם 6 תתי סוגים של פסנתרי כנף: Petite Grand, Baby Grand, Medium Grand, Parlor Grand, Ballroom/Semiconcert Grand, ו- Concert Grand.

צפו במגוון פסנתרי כנף למכירה >>

פסנתר חשמלי:

מכונה גם פסנתר דיגיטלי. פסנתר חשמלי מפיק צליל באמצעות חומרה אלקטרונית ונחשב לפופולארי בקרב נגנים מתחילים בשל מחירו הנמוך ובשל היכולת הקלה לנייד אותו ממקום למקום. איכותם של הפסנתרים החשמליים משתנה רבות ועל כן גם מחירם. ישנם פסנתרים אלקטרוניים משוכללים המסוגלים להפיק מגוון צלילים והגדרות כלי נגינה, ואילו פסנתרים אחרים בעלי יכולת נגינה בסיסית בלבד ומאפשרים רכישת פסנתר ראשון במחיר זול למדי.

בעת רכישת פסנתר ניתן לבחור מבין הסוגים השונים של הפסנתרים. בנוסף לכך, יש להחליט האם מעוניינים לרכוש פסנתר חדש או פסנתר יד שניה או אפילו פסנתר עתיק. צפו בקטלוג פסנתרים יד שניה וחדשים של בני מילר.

אם אתם זקוקים לעזרה ברכישת פסנתר, מחפשים המלצה לפסנתר איכותי, או בדרך לרכישת אביזרים נלווים (למשל כיסא מתכוונן או כיסוי לפסנתר בהזמנה אישית) – אתם מוזמנים לפנות אלי, בני מילר, במייל או בטלפון, ואשמח לייעץ לכם.

צפו במגוון פסנתרים במבצע>>

לקריאה נוספת בנושא פסנתר יד 2

לפרטים חייגו 054-5417772

או השאירו פרטים נחזור אליכם בהקדם
גלילה למעלה

לפרטים חייגו 054-5417772

או השאירו פרטים נחזור אליכם בהקדם