מחפשים לקנות פסנתר? בין אם אתם רוצים לקנות פסנתר יד שניה או שאתם מעדיפים להתחדש בפסנתר חדש, בטח יצא לכם להיתקל בפסנתרים ששייכים למגוון מותגים שונים. כמו בכל דבר אחר, למותג יש משמעות על אופן הייצור ועל האיכות של הפסנתר, ולכן חשוב להכיר את המותגים השונים. בדיוק בשביל זה הכנו את הרשימה הבאה בשבילכם – 5 מותגי הפסנתרים הטובים בעולם.

Bluthner

משנת 1853 ועד היום, מיוצרים פסנתרי בלות’נר באופן בלעדי בגרמניה. כבר בשנת 1900, בלות’נר הפך ליצרן הפסנתרים הכי גדול בגרמניה, עם ייצור של מעל 5,000 כלי נגינה בשנה. החברה מייצרת עשרות דגמים של פסנתרי כנף ופסנתרים עומדים. פסנתרי בלות’נר, שזכו לאורך השנים בפרסים רבים ברחבי העולם, נחשבים לבעלי צליל איכותי ומגע קלידים קל וחלק.

פסנתר כנף למכירה של Bluthner

Steinway & Sons

היצרנית Steinway & Sons היא אחת החברות המוכרות ביותר בעולם יצרניות הפסנתרים. ההשקעה שנעשית בכל פסנתר שמיוצר הינה יוצאת מן הכלל, וכל פסנתר לוקח כמעט שנה לייצר. הכל החל בגרמניה בשנת 1836 כאשר Heinrich Engelhard Steinweg בנה את הפסנתר הראשון שלו. בשנת 1850 היגר הנריך יחד עם משפחתו לארה”ב, ובשנת 1853, לאחר ששינה את שם משפחתו לSteinway, הקים יחד עם בניו את החברה Steinway & Sons. לאורך השנים זכתה היצרנית בפרסים מכל מיני מוסדות ברחבי העולם, ועד היום נחשבת החברה למובילה בתחומה.

פסנתר כנף יד 2 למכירה של Steinway & Sons

Bechstein

יצרנית פסנתרים נוספת שמקורה בשנת 1835 בגרמניה. קארל בכשטיין החל לייצר פסנתרים בשנת 1835, אך החברה נוסדה באופן רשמי רק בשנת 1856, וכיום היא מוכרת פסנתרי כנף לצד פסנתרים עומדים. פסנתרי Bechstein ידועים בשל צלילם והיופי שלהם. בנוסף, החברה ידועה כיצרנית של פסנתרים ייחודיים שאין שני להם. בין האמנים שניגנו על פסנתר בכשטיין ניתן למצוא את הביטלס, אלטון ג’ון, ופרדי מרקורי.

פסנתר כנף יד 2 למכירה של Bechstein

Kawai

חברה יפנית שמייצרת פסנתרים אקוסטיים וחשמליים. החברה נוסדה בשנת 1927, ומאז גדלה החברה והפכה לאחת מיצרניות כלי הנגינה הידועות בעולם. הפסנתרים של קאוואי נחשבים לאיכותיים במיוחד וכאלה המחזיקים מעמד שנים רבות. הפסנתרים של קאוואי נחשבים לפופולאריים מאוד בקרב מוסיקאים, והם הפסנתרים היפאניים המועדפים.

פסנתר יד 2 למכירה של Kawai

Grotrian Steinweg

חברה שנמצאת בבעלות משפחתית מאז שנוסדה ב1835 ונחשבת לאחת היצרניות הוותיקות והמובילות בעולם. פסנתרי גרוטריין סטיינווג ידועים כפסנתרים באיכות גבוהה ובעלי איכות צליל מעולה שהופכים אותם למושלמים לאולמות קונצרטים גדולים.

פסנתר יד שניה של Grotrian Steinweg

לפרטים חייגו 054-5417772

או השאירו פרטים נחזור אליכם בהקדם
גלילה למעלה

לפרטים חייגו 054-5417772

או השאירו פרטים נחזור אליכם בהקדם