פסנתר הוא כלי נגינה בעל ערך כספי וערך סנטימנטלי משמעותי. על כן, הובלת פסנתר היא לא דבר של מה בכך. לא נמהר להפקיד את מלאכת ההובלה בידיו של מוביל חסר ניסיון. על עבודת ההובלה להתבצע בצורה מקצועית ונכונה. רמה גבוהה של מקצועיות, מסירות ובעיקר ניסיון, נחוצים על מנת להבטיח שלא תהיה כל פגיעה בפסנתר עצמו.

איפה כדאי להזמין הובלת פסנתר?

כיום, יש לכם הזדמנות לקבל שירות מלא של הובלת פסנתר הכוללת כיוון עד לבית, כאשר לאחר כל הובלה, הפסנתר זקוק לכיוון טרם ניתן יהיה להשתמש בו שוב. האפשרות לקבל את שני השירותים באחד חוסכת לכם לא מעט זמן וכסף.

הפסנתר הוא כלי נגינה בעל משקל רב. פסנתרים גדולים יכולים להגיע למשקל של חצי טון. מובילים בעלי ניסיון יודעים להיערך מראש להובלות של פסנתרי כנף כבדים וגדולים. הם יודעים כיצד להכין את הפסנתר להעברה, להניף אותו, להזיז אותו ולהעמיס אותו. מובילים חסרי ניסיון שאינם מכירים פסנתרים עלולים לשמוט את הפסנתר או לאחוז בו בצורה לא נכונה.

אולי יעניין אותך גם:

רק מוביל בעל ניסיון יודע מה לעשות כאשר מגיעים אל חלל צר או כאשר מתגלה שהמשקוף בבית קטן מהמידה הסטנדרטית. מובילים מנוסים יודעים איך אפשר וכדאי במידת הצורך להפוך, לסובב ואף לפרק את הפסנתר. יתרון נוסף של צוות הובלת מקצועי הוא הביטוח. מובילי פסנתרים אחראים ומנוסים מקפידים לבטח כל עבודת הובלה. כך, במקרה של גרימת נזק ניתן יהיה לקבל פיצוי הולם.

מה חשוב לקבוע לפני שמובילים פסנתר?

  1. היכן יוצב הפסנתר בבית החדש.
  2. איזו שיטת הובלה תואמת את התנאים בשטח (עם מנוף או בלי מנוף).
  3. מהו לוח הזמנים?
  4. עלויות.
  5. ניסיון ספציפי של המובילים בהובלת פסנתרים.

מתי ניתן לחזור לנגן בפסנתר לאחר הובלה?

רק שירות של הובלה וכיוון פסנתר באחד נותן לכם מענה מלא. כל פסנתר קטן וכל פסנתר כנף גדול זקוקים לכיוון לאחר ההובלה. מיד עם הצבת הפסנתר ביעד החדש יש לבצע בדיקה מקיפה. לא תמיד נזקים שנגרמים במהלך ההובלה נראים לעין. כיוון פסנתרים אחרי הובלה נדרש על מנת לחזור לנגן בצורה מדויקת. הכיוון נדרש עקב התזוזות הכרוכות בהעברת הפסנתר. מיד לאחר השלמת עבודת הכיוון ניתן יהיה לחזור לנגן בפסנתר.

כיוון פסנתרים אחרי הובלה מתבצע על ידי מכוון פסנתרים מקצועי ומנוסה. הכיוון נחוץ על מנת לחזור להפיק מהפסנתר צליל מדויק ונקי. המתח של המיתרים משתנה במהלך העברת הפסנתר ולכן, יש לכוון פסנתרים לאחר כל הובלה, כאשר רוכשים פסנתר חדש ואחת לשנה לפחות. ישנם מקרים בהם כיוון פסנתר אחד אינו מספיק ונדרשים שני כיוונים רצופים על מנת לייצב מחדש את המיתרים. הכיוון הכרחי על מנת לשמור על מתח נכון במיתרים.

לפרטים חייגו 054-5417772

או השאירו פרטים נחזור אליכם בהקדם
גלילה למעלה

לפרטים חייגו 054-5417772

או השאירו פרטים נחזור אליכם בהקדם