13:0318
פסנתרים למכירה | פסנתרים יד 2 | בני מילר

צורך באחסון פסנתרים יכול להיווצר כאשר העדר מקום בדירה מחייב פינוי, כאשר  מבצעים רילוקיישן ומסיבות נוספות. מדובר בפריט גדול ויקר, אשר יש ההכרח למצוא מקום שבו הוא יישמר בתנאים שבהם הוא יהיה מוגן ובטוח.

על מנת למצוא מקום כזה חשוב לברר היטב ולאתר מקומות פוטנציאליים ראויים לאחסון פסנתרים בפרט וכלי נגינה גדולים בכלל. מקומות כאלה מוצעים על ידי חברות שילוח בינלאומי, אשר אחסנה היא חלק ממכלול השירותים שהן מעניקות. החשיבות היא גבוהה מאוד. משום שכאשר נמצאים בהליך רילוקיישן, הדבר האחרון שצריך להטריד הוא מצב הסחורה המאוחסנת.

מה חשוב ומומלץ לברר ולוודא מבעוד מועד?

  1. שהמקום יהיה נגיש, קרוב לציר תנועה מרכזית; שיהיה מקום חנייה בקרבת מתחם האחסון.
  2. שהמקום יהיה מאובטח 24/7 על ידי מערכות הגנה משולבות- אנושיות (שומרים) ואלקטרוניות (מצלמות).
  3. שמתחם האחסון יהיה מבוקר אקלים ומאוורר, כדי שהפסנתר לא ייחשף, חלילה, לשמש או לגשם.
  4. שלא תהיה כל אפשרות גישה אליו לכל אדם שהוא, להוציא את מי שמורשים מטעם החברה או בעל הפסנתר.
  5. שהעמסת הפסנתר, הובלתו, פריקתו והנחתו במקום האחסון המיועד  לו תיעשה על ידי אנשי מקצוע מנוסים, מאומנים ומיומנים בהובלת חפצים גדולים, בזהירות ובבטיחות המתחייבות.
  6. רצוי לבחור מתחם אחסון שלא קרוב לים, מאחר שבמקום כזה שוררים תנאי לחות שעלולים להזיק.
  7. רצוי להתייעץ עם מומחה בתחום הפסנתרים כדי לקבל טיפים העשויים להועיל לכם בעת הכנת הפסנתר להובלה ושמירה עליו באמצעים שונים- הן כאשר הוא נמצא בביתכם והן – ובעיקר- כאשר הוא מועבר לאחסון לתקופה ארוכה.

אולי יעניין אותך גם:

 

איך להבטיח צליל מכוון?

בכל מקרה לאחר תקופה ארוכה של העדר שימוש בפסנתר, ולאחר שכאשר אתם רוצים להביאו לביתכם ממתחם האחסון, חשוב להקפיד ולוודא כי התהליך יתבצע בזהירות מרבית, ודאי על ידי מומחים. לפני שאתם מתחילים או ממשיכים לנגן על הפסנתר, רצוי לשכור שירות של מכוון פסנתרים כדי "לאפס" את הפסנתר ולכוון אותו כנדרש. כך תוודאו כי הוא כשיר לשימוש, וכך תוודאו כי נין להפיק ממנו צלילים מכוונים ומדויקים.

כאשר נוצר צורך באחסון תכולה של בית, נושא ההקפדה על מתחם אחסון ראוי, מאובטח ובטוח הוא נושא שראוי לשקול אותו במכלול שיקולים רלוונטיים. מדובר בציוד יקר בכל המובנים. אתם מאחסנים את החפצים השימושיים, החשובים והיקרים לכם ביותר, הן מבחינה רגשית והן מבחינה כספית. סביר להניח כי לבד מפסנתר- למי מכם שהוא מצוי ברשותם- אתם עשויים להיזקק למתחם אחסון גדול מספיק, כדי שהוא יכיל את כל תכולת הבית שלכם.

לבחירת מיקום אחסון יש חשיבות גדולה. מכאן נובעת חשיבות הבחירה בחברה המציעה ומספקת שירות זה. על מנת שתוכלו לנסוע ולשהות בראש שקט באחת מהארצות מעבר לים,  כדאי לכם לבחור בחברה שיש ברשותה כל האמצעים לספק לכם שירות שיענה על הדרישות ועל הציפיות שלכם. מקצועיות, ותק, ניסיון, אמינות, שקיפות הם, מבחינתכם, דרישות סף הכרחיות לבחירה מושכלת בחברה כזאת.